WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy firmą z tradycjami, działającą na rynku od 1976 roku.
Dzięki bogatemu doświadczeniu na polu produkcji systemów silosowych do mąk firma MACH zyskała miano „eksperta od spraw trudnych”, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania.

 
 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Dzięki całościowej produkcji zapewniamy naszemu Klientowi kompleksową obsługę obejmującą:
  • doradztwo w zakresie doboru i projektu urządzeń
  • montaż urządzenia
  • szybki i sprawny serwis
  • łatwy dostęp do części zamiennych

POLSKI PRODUKT „SZYTY NA MIARĘ”

Wyróżnia nas fakt, że jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy produkować instalację silosową do mąk w całości we własnym zakładzie produkcyjnym.
Nasz Klient otrzymuje zatem system silosowy będący produktem „od A do Z” całkowicie polskim, w całości produkowanym w jednym zakładzie.
Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszego Klienta, dopasowując system do jego indywidualnych potrzeb oraz specyfiki danego zakładu produkcyjnego.

 
 

BEZ KOSZTÓW POŚREDNICTWA

Bardzo istotnym walorem inwestycji w System Silosowy SILMACH jest przystępna, wyważona cena – nie zawierająca kosztów pośrednictwa ani kosztów transportu z zagranicy.

STAL NIERDZEWNA KWASOODPORNA

Istotną cechą wyróżniającą nas w otoczeniu konkurencyjnym jest również rodzaj materiału, z którego wykonane są nasze zbiorniki silosowe. Produkujemy je wyłącznie ze szlachetnej stali nierdzewnej, kwasoodpornej, którą wyróżniają właściwości :
  • antykorozyjne, nieutleniające i niemagnetyczne
  • niezaprzeczalna wytrzymałość i trwałość
  • potwierdzona licznymi badaniami – nietoksyczność i bezpieczeństwo – z punktu widzenia zdrowia konsumenta.

 

NIEZAWODNOŚĆ I DŁUGOWIECZNOŚĆ PRODUKTU

Dzięki tym nieprzeciętnym walorom, silosy ze stali nierdzewnej kwasoodpornej posiadają w przemyśle spożywczym ogromną przewagę nad zbiornikami wykonanymi z innych materiałów.